Nekaltas kulno skausmas gali išprovokuoti labai dažną ligą

Nekaltas kulno skausmas gali išprovokuoti dažną ligą

Kas nutinka kai nekreipi dėmesio į simptomus?

kulno skausmas

Keičiantis metų sezonams, daugelis žmonių pajunta diskomfortą, dilgčiojimą, maudimą ir skausmą pėdose. Tai ypač jaučiasi po darbo dienos, būnant ramybės būsenoje. Šio tipo skausmui beveik neturi įtakos, koks buvo jūsų fizinis aktyvumas dienos metu. Viską lemia kokią avalynę dėvėjote didžiąją dienos dalį, nes būtent netinkamas jos pasirinkimas sukelia kulno skausmą ir gali išprovokuoti labai dažną ligą – plantarinį fascitą, nepriklausomai nuo jūsų amžiaus ar fizinio aktyvumo.

Plantarinis fascitas

Tai pėdos skliauto fascijos uždegimas, kurio metu kulno skausmas juntamas po kulnu ar kulnakauliu. Trumpalaikis kulno skausmas ar nuolatinė įtampa šioje srityje gali sukelti patologiją, kuri ilgainiui negydoma gali peraugti į chronišką ligą. Gydymo ir gijimo procesas yra gana ilgas, reikalaujantis poilsio ir medikamentų. Taigi kasdieninė veikla – vaikščiojimas, stovėjimas ar netgi sėdėjimas vienoje pozoje, gali trukdyti pasiekti greitesnių sveikimo rezultatų. Dažnai žmonės ignoruoja pirmus šios ligos simptomus ir kreipiasi į specialistus gana vėlai, neapsikentę pėdų skausmo keliamo diskomforto. Todėl ankstyvas diagnozavimas, kineziterapinis gydymas bei tinkamos ortopedinės priemonės gali padėti išvengti šių problemų. Nemažiau svarbu dėvėti tinkamą avalynę kartu su ortopedinėmis priemonėmis, pvz. batų įdėklais arba kitaip vadinamais ortopediniais vidpadžiais, kurie bus pritaikyti būtent jūsų poreikiams.

Activel Vidpadžiai

Tai naujausios kartos ortopediniai batų įdėklai, kurių inovatyvi technologija bei ergonomiškumas ne tik suteiks ortopediškai taisyklingą papildomą pėdos atramą, bet ir nuims fizinį krūvį nuo jūsų pėdos, lengvai amortizuojant ir tolygiai paskirstant apkrovą pėdos srityje. Šiuos įdėklus naudoja ne tik aktyviai gyvenantys žmonės, dirbantys stovimą darbą, sportuojantys, keliaujantys ar daug vaikštantys. Šią patentuotą aukštos kokybės technologiją jau spėjo įvertinti bei plačiai praktikoje naudoti ir ortopedijos srities profesionalai.

activel vidpadžiai, kulno skausmas

Reguliariai nešiojant Activel vidpadžius pastebėta, kad ne tik žymiai sumažėjo kojų nuovargis, pėdos kelties ir kulno skausmas, bet ir išlieka normalus kojų raumenų tonusas bei nesutrinka kraujotaka. Taigi šie vidpadžiai – tikrai puiki prevencinė priemonė, norint išvengti medikamentinio ar chirurginio gydymo. Nuo šiol tikrai įmanoma judėti su šypsena, be baimės jog vakare maus pėdas ar iš skausmo negalėsite ramiai miegoti.

Leiskite sau pajausti kojų lengvumą ir padovanokite savo pėdoms Activel vidpadžius, kurie atliks savo darbą ir pasirūpins jūsų pėdų komfortu ir sveikata už jus!


Noriu išvengti pėdų problemų!

Palikti Atsiliepimą

Jūsų el. pašto adresas nebus publikuotas atsiliepime. Privalomi laukeliai pažymėti *